© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çarpıcı Sokak Stilleri

Çarpıcı Sokak Stilleri

Moda ve şehir ikilisinin bir araya geldiği nokta kuşkusuz Milano! Modanın başkenti olan Milano sokaklarında birbirinden zevkli kişileri MAG okurları için fotoğrafladık. Doğrusu aralarında seçim yapmakta oldukça zorlandık. Yaz mevsiminin trendleri ve yeni sezona dair tüm ipuçlarını sokak stillerinde bulabileceğiniz bu özel dosya ile kendinizi her sokağı buram buram moda kokan İtalya’da hissedeceksiniz….

blank
Monaco
Monaco Kraliyet Ailesi’nin ev sahipliği yaptığı Monaco sokakları stil sahibi konukları ağırlıyor. Sıcağa aldırmadan ve şıklıktan ödün vermeden giyinen konuklar objektiflerimize takıldı. Birbirinden zevkli seçimler ile kombinlerini oluşturan Monacolular size ilham verecek!
blank

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.