© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yardımseverler Buluştu

Yardımseverler Buluştu

Uluslararası Kadınlar Derneği, organ nakli bekleyen hastalara umut ışığı olacak bir etkinliğe imza attı.

Sheraton Otel’de gerçekleşen etkinliğe çok sayıda yardımsever konuk katıldı. Çeşitli kurum, kuruluş ve vakıflara yardım sağlamak için etkinlikler düzenleyen Uluslararası Kadınlar Derneği, Ankara Sheraton Otel’de düzenlediği etkinlikten elde edilen geliri Başkent Üniversitesi Organ Nakil Merkezi’ne aktaracak. Modacı Mehmet Köymen’in tasarımlarını Ankaralı yardımseverlerin beğenisine sunduğu etkinlik konuklar tarafından büyük ilgi gördü. Defileyi dikkatli gözlerle izleyen konuklar aynı zamanda da anı ölümsüzleştirmek için bol bol fotoğraf çekti. Etkinlikte konuşan Mehmet Köymen, böyle bir organizasyona katkıda bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Dünya Kadınlar Derneği Başkanı Aytül Gökçe, Mehmet Köymen’e katkılarından dolayı teşekkür plaketi verdi. Organizasyon Aslı Hünel konseriyle son buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.