© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Alanya Summer Garden Mayıs Ayında Kapılarını Açıyor

Alanya Summer Garden Mayıs Ayında Kapılarını Açıyor

Summer Garden bu seneki açılışını 1 Mayıs Cuma günü saat 23:00’da müthiş ve görkemli bir organizasyonla yapacak.

Açılışta, Grammy adaylı, deep house ve tech-house tarzlarının tümünde çok büyük ve kalıcı başarılara imza atmış olan dünyaca meşhur DJ Mark Night ve Türkiye’nin en iyi bilinen DJ’lerinden biri olan; Ceza, Sagopa Kajmer, Fuchs, Fuat ve Hüseyin Karadayı’nın albümlerinde yer alan, Power Fm’de sürekli yayın yapan DJ Funky “C” performans sergileyecek.
Sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek organizasyonda kulübün DJ’leri, Özgür Uzar ve Gökhan Sakaltaş misafirleri eğlendirecek.
Geceye İspanya, İbiza’dan gelecek olan meşhur dans grubu renk katacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.