© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Saç Ekiminde En Etkili Teknoloji: Organik Saç Ekimi

Saç Ekiminde En Etkili Teknoloji: Organik Saç Ekimi

Saç dökülmesi ve kellik sorunu için uygulanan saç ekimi işlemi, bugün artık kök hücre kullanılarak yapılan Organik Saç Ekimi yöntemi sayesinde en verimli sonuçların alınmasını sağlıyor.

Op. Dr. Bülent Cihantimur önderliğinde ve Estetik International Sağlık Grubu bünyesinde çalışan, saç ekimi  uzmanlarının iki senelik ARGE çalışması sonrasında hayata geçirilen; hastanın, kendi yağlı dokusundan hazırlanmış kök hücre enjeksiyonuyla yapılan Organik Saç Ekimi sayesinde, ekim alanında canlanma ve dolayısıyla hem ekilen saçın tutma oranında artış, hem de ekimden sonra çıkan saçların daha kaliteli ve sağlıklı olduğu gözlemlendi. Op. Dr. Bülent Cihantimur, Organik Saç Ekiminin dünyada ve Türkiye’de ilk defa uygulandığını ve saç ekimi konusunda çok ses getireceğini söylüyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.