© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Porselenlere Ziyaretçi Akını

Porselenlere Ziyaretçi Akını

1994 Yılında porselen boyama çalışmalarına başlayan Visal Kaynak, uzun süredir üzerinde özenle çalıştığı eserlerini Ankara Üniversitesi Sanat Evi (Anküsev)’de sergiledi.

Gazi Üniversitesi Eczacılık fakültesi mezunu olan anca emekli olduktan sonra el dekoru porselenlere yönelen Visal Kaynak, birbirinden güzel el dekoru porselenlerini yoğun bir katılım ile sergiledi. Ankara Üniversitesi Sanat Evi’nde gerçekleşen sergilinin açılış gününe Ankara cemiyetinin tanınan simaları da katıldı. Sergiye katılan ziyaretçiler kendileri için hazırlanan ikramları tadarken el yapımı eserleri beğeniyle incelediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.