© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Karsu Dönmez’den Kısa Bir Resital

Karsu Dönmez’den Kısa Bir Resital

Carnegie Hall’da iki kez performans sergileyerek dikkatleri üzerine toplayan genç sanatçı Karsu Dönmez Hollanda Elçiliği Rezidansı’nda Büyükelçi Jan-Paol Dirkse’nin konuğu oldu.

Diplomatların ağırlıkta olduğu bir davetli grubunun katıldığı gecede Büyükelçi Dirkse konukları kapıda karşıladı. Hollanda’da yaşayan Türk asıllı sanatçı gece boyunca ilgi odağı olurken, Norah Jones’u hatırlatan sesi ile konukları büyüledi. Mini Konseri sırasında Karsu Dönmez’e Orwille Breevel ve Catalin Milea eşlik etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.