© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Modanın Nabzı Sheraton’da Attı

Modanın Nabzı Sheraton’da Attı

Bu yıl yirmi dördüncüsü düzenlenen Ankara Fashion Week, Sheraton Otel’de yapılan kokteyl ile moda severleri bir araya getirdi.

Ünlü modacıların ve moda evlerinin 2012-2013 sonbahar-kış sezonu kreasyonlarının tanıtıldığı defile iş ve cemiyet dünyasından birçok ismi bir araya getirdi. Moda haftası defilesine katılanlar arasında ünlü manken Ece Gürsel’in yanı sıra Miss Turkey birincisi Açalya Samyeli Danoğlu ve Miss Turkey ikincisi Çağıl Özge Özkul’da podyumda yer aldı. Organizatörlüğünü Ankara Giyim Sanayicileri Derneği ve Yasin Soy Organization’ın üstlendiği defileyi izlemeye gelen konukların şıklıkları da geceye renk kattı. Defilenin ardından Cooper Club’a geçen konuklar ve modeller gecenin geç saatlerine kadar eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.