© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

KAV Sanat Galerisi Büyük Ustayı Ağırladı

KAV Sanat Galerisi Büyük Ustayı Ağırladı

Kılınçarslan Eğitim, Kültür ve Sanat Vakfı (KAV), yeni sezona 20. ve 21. yüzyıl Türk Sanatının en önemli isimlerinden olan Adnan Turani’yi sanatseverlerle buluşturarak başladı. KAV Sanat Galerisi’nde sanatseverlere kapılarını açan sergi ilk gününde Ankara cemiyet hayatının önemli isimlerini ve seçkin sanatçıları bir araya getirdi.

Sergide, büyük usta Adnan Turani’nin resimlerinin yanı sıra katılan davetlilerin şıklıkları da dikkat çekiciydi. Sanatseverler Adnan Turani’nin eşsiz çalışmalarını büyük bir dikkatle incelerken, bir yandan da müzik dinletisi yapıldı. KAV Sanat Galerisi’nin bünyesinde gerçekleşen serginin geliri de, KAV Sanat Galerisi ve KAV Genç Sanat’ın daha önce düzenlediği etkinliklerde olduğu gibi başarılı öğrencilere burs olarak bağışlanmak üzere Kılınçarslan Eğitim, Kültür ve Sanat Vakfı (KAV)’na aktarıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.