© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Karaoğlu Peyzaj’ın Mutlu Günü

Karaoğlu Peyzaj’ın Mutlu Günü

Karaoğlu Peyzaj’ın sahipleri Nesrin ve Yasin Otuzoğlu’nun oğulları Ali Otuzoğlu’nun sünnet düğünü, İncek Garden’da şık bir davetle gerçekleştirildi. Yasin ve Nesrin Otuzoğlu’nu mutlu günlerinde aile ve yakın dostları yalnız bırakmadı. İncek Garden’da gerçekleşen düğüne yaklaşık olarak yüz davetli katıldı. Havuz başında gerçekleşen düğünde aileler yerlerini almasının ardından animasyon ekibi çocukları sahneye davet etti. Mikrofonu eline alan Ali, düğününe gelen tüm davetlilere geldikleri için teşekkür etti. Davetlilerin eğlencesinin iyi geçmesini dileyen küçük Ali ve diğer minikler ellerindeki balonları serbest bıraktı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.