© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Karaman’a Yardım Daveti

Karaman’a Yardım Daveti

Ankara cemiyet hayatının duyarlı ve yardımsever isimleri Kavaklıdere Beymen’in giriş katında bulunan La Gioia Cafe’de bir araya geldi.

Konya Karaman’da bulunan on sekiz aile için buluşan cemiyet hayatının seçkin isimleri La Gioia Cafe’de önemli bir olaya imza attılar. On sekiz aileyi kendilerine kardeş aile seçen konuklar Karaman’a gidip aileleri teselli edip yardım edeceklerini dile getirdi. Yaklaşık yirmi kişinin bir araya geldiği yardım davetinde konuklar, Karaman’a yardım projelerini konuştu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.