© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“Hoşgörü Yaprakları” Panora Art Gallery’de

“Hoşgörü Yaprakları” Panora Art Gallery’de

Panora AVM ve Real Collection işbirliği ile kurulan Panora art gallery by RC sanat hayatına başladı. Küratörlüğünü Real Collection’ın kurucusu Rahmi Çöğendez’in yapacağı sergilerle Ankaralı sanatseverleri birçok farklı konseptte hazırlanacak sergilerle buluşturacak.
Nick Merdanyan’ın “Hoşgörü Yaprakları” adını verdiği eserlerinden oluşan “Buluşma Noktası” sergisi ile açılan Panora art gallery by RC yoğun ilgiyle karşılandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.