© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hayatın renkleri Gül ve Biberle!

Hayatın renkleri Gül ve Biberle!

Bu yıl e-ticaret mecrasında yerini alan Gül ve Biber markası Ankaralı iki genç bayanın girişimi sayesinde modaseverlerle buluşuyor. Uyarladıkları tak çıkar sistemiyle birden fazla aksesuar satın alıp, Gül ve Biber markasının ayakkabıları ile bu aldığınız aksesuarları istediğiniz zaman, ruh halinize ya da kıyafetinize göre kombinleyebiliyorsunuz. Çantanıza yedek aksesuarları atmanız yeterli…. Siz de bu özel, pratik, eğlenceli ve üretilirken içine sevgi katılmış ürünlere göz atmak isterseniz www.gulbiber.com sitesini ziyaret edip alışveriş yapabilirsiniz.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.