© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Gelecek İçin İlk Adım

Gelecek İçin İlk Adım

Ülker Hızal’ın fotoğraflarından oluşan ilk profesyonel sergisi, davetliler tarafından yoğun ilgi gördü.

İkinci yılını dolduran Nizapark Otel, Ülker Hızal’ın ilk kişisel fotoğraf sergisine ev sahipliği yaptı. Yirmi bir adet fotoğrafın bulunduğu sergide makro fotoğraflar, mimari, portre ve doğa fotoğrafları sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Sergiye katılanlar fotoğrafların konusunu ve tarzını oldukça beğendiklerini ifade ettiler. Fotoğraf sanatçısının bu özel ve ilk sergisine aile dostları ve arkadaşları katıldı. Kokteylde Ülker Hızal başarıya giden yolda attığı ilk adımı kutladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.