© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

FRESH LINE’DAN DEMETRA

FRESH LINE’DAN DEMETRA

Yunanistan’nın doğal güzellik markası Fresh Line, iddialı cilt bakım serisi Demetra ile cildin daha sağlıklı görünmesine yardımcı oluyor. Adını bereket tanrıçası Zeus’un kardeşi Demeter’den alan Demetra Serisi; SLS olarak bilinen sentetik köpürtücüler ve stres gibi nedenlerden dolayı ciltte oluşan hassasiyet kaşıntı, kızarıklık gibi reaksiyonların giderilmesine ve yardımcı oluyor. Cilde iyi geldiği kanıtlatmış yulaf, papatya, mürver otu, ekinezya, neem yağı gibi bitkileri içeriğinde kullanan Demetra Serisi’nde; organik sabun, yüz ve vücut jeli, yatıştırıcı krem ile yüz peeling ürünleri yer alıyor. Rahatlatıcı, tahriş önleyici, doğal içeriğe sahip olan Demetra Serisi, cildin yeniden yapılandırılmasına ve nem kazanmasını da yardımcı oluyor.

DEMETRA CONCEPT PHOTO LANDSCAPE_640x427

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.