© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Cemiyetin Rengarenk Çiçek Aşkı

Cemiyetin Rengarenk Çiçek Aşkı

Ünlü Amerikalı florist Lewis Miller ve başkent cemiyet hayatının ünlü simaları, ParkOran’da düzenlenen Maison Française Çiçek Atölyesi’nde bir araya geldi.
Daha öceki yıllarda İstanbul ve Ankara’da gerçekleştirilen Maison Française Çiçek Atölyesi, Mesa ve Aktürk sponsorluğunda bu yıl üçüncü kez düzenlenmiş oldu.ParkOran’da düzenlenen etkinlikte ünlü Amerikalı florist Lewis Miller, davetli hanımlara çiçek tasarımı ile ilgili bilgiler verdi.Oldukça sofistike bir isim olan dünyanın en önemli floristleri arasında yer alan Miller,sergilediğiçalışmalarla hanımlar tarafından yoğun ilgi gördü. Lewis Miller’ın komutlarıyla katılımcılar, pembe tonlarındaki ilk aranjmanlarını yaptılar. Miller ayrıca, etkinlik için özel olarak Hollanda’dan getirilen çiçeklere ek olarak, ParkOran’ın zengin florası içinde bulunan leylak, ortanca gibi çiçekleri kendi elleriyle toplayarak,genç nesile de  çevreden toplayacakları çiçekleri olumlu bir şekilde nasıl değerlendirecekleri konusunda sırlarda bulundu.Miller’ın üzerinde durduğu bir konu da ülkemizde oldukça fazla yaşama alanı bulunan karanfilin maliyetinin az olmasına  rağmen yerinde ve doğru kullanıldığında lüks atmosferlerin değişilmez çiçeği olduğunu belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.