© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bilkent Otel’de Antep Haftası

Bilkent Otel’de Antep Haftası

Türkiye’nin çeşitli yörelerinin birbirinden leziz yemeklerini Ankaralılara en güzel şekilde sunan Bilkent Otel, bu kez “Gaziantep Yemekleri Haftası” düzenledi.  Otel’in Akdeniz Mutfağı adı verilen restoranında Gaziantep’in birbirinden özel yemekleri tanıtılıyor. Bilkent Otel’in baş aşçısı Ekrem Sarpkaya’nın ve İstanbul’dan özel olarak gelen aşçıların birlikte hazırladığı menüde, Antep üçlemesi kebabı, yuvalama, yeni dünya kebabı ve Katmer tatlısı öne çıkan lezzetler arasında bulunuyor.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.