© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Arı Koleji 30.Yılında Öğretmenler Gününü Kutladı

Arı Koleji 30.Yılında Öğretmenler Gününü Kutladı

Ankara’nın saygın eğitim kurumları arasında yer alan Arı Koleji, öğretmenler gününü aynı zamanda otuzuncu yılını verdiği bir davetle kutladı.

Sıtkı Alp tarafından kurulan Arı Koleji öğretmenler günü dolayısıyla verdiği özel kokteyle değerli öğretmenleri bir araya getirdi. Bu yıl aynı zamanda otuzuncu yılını kutlayan Arı Koleji’nin verdiği bu özel davate öğretmenler tarafından ilgi yoğun oldu. Birbirinden şık eğitimcilerin katıldığı renkli gecede öğretmenler doyasıya eğlendiler. Canlı müzikle coşan öğretmenlerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Gece öğretmenlerin ve Alp Ailesi’nin hatıra fotoğrafları çektirmeleriyle sona erdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.