© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Anadolu Desenleri One Tower’da

Anadolu Desenleri One Tower’da

Ankara’nın en yüksek konut kulesi olan One Tower projesi, kültür sanat etkinliklerinin ilkini fotoğraf sanatçısı Hamit Yalçın’ın Anadolu Desenleri sergisiyle başlattı.

One Tower satış ofisinde düzenlenen açılışa Ankaralı iş adamları ve sanatseverler büyük ilgi gösterdi. Katılımın oldukça yoğun olduğu sergide konuklar, Yalçın’ın özel çalışmalarını büyük bir dikkatle inceleme fırsatı buldular. Ege’den Urfa’ya Anadolu’nun desenlerini, havadan çekilen grafiksel çalışmalarla yorumlayan Hamit Yalçın, devamı gelecek sanat günlerinin başlangıcını yapmış oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.