© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yirmi Yıllık Koleksiyon Sergilendi

Yirmi Yıllık Koleksiyon Sergilendi

Yirmi yılı aşkın bir süredir koleksiyonculuk yapan Nesrin Esirtgen 2011 Eylül ayında İstiklal Caddesi Mısır Apartmanı’nda açtığı Nesrin Esirtgen Collection’da ilk şahsi sergisini düzenlediği şık bir kokteylle sanatsevenlerin beğenisine sundu.

İstanbul cemiyet ve sanat dünyasının birbirinden önemli isimlerinin katıldığı sergide Nesrin Esirtgen yirmi yıllık koleksiyonunun bir bölümünü sanatseverlerin beğenisine sundu. Gecede konuşma yapan Nesrin Hanım; “Kurduğum bu mekanda yeni bir girişimle hem koleksiyonumu geliştirmek ve sanata ilgi duyanlarla paylaşmak, hem de günümüz sanatında genç sanatçı kardeşlerimize destek vererek onlara bir nebze de olsa yardımcı olmak istiyorum” dedi.

[nggallery id=1048]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.