© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Yapı Kredi’den İlginç Sergi

Yapı Kredi’den İlginç Sergi

Başkentli koleksiyonerlerin bir araya getirerek oluşturdukları ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası Meraklılarından Sıra Dışı Objeler’ adlı sergi, Çağdaş Sanatlar Merkezi’nde görücüye çıktı.
Yapı Kredi Private Banking tarafından düzenlenen ‘Hisseli Harikalar Kumpanyası Meraklılarından Sıra Dışı Objeler’ sergisine katılım oldukça fazla idi. Koleksiyonerlerin ilginç sergisi, Osmanlı İmparatorluğu’nun son dönemlerine ait el yazması Kur’an-ı Kerimler, gramafonlar, Birinci Dünya Savaşı’na ait madalyalar ve zamana meydan okuyan analog fotoğraf makineleri gibi tarihe retrospektif bir yaklaşım sunan objelerden oluşuyordu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.