© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Sherwood’da Feng Shui Konuşuldu

Sherwood’da Feng Shui Konuşuldu

Ankara sosyal hayatının tanınmış simaları ANSE AVM’de yer alan Sherwood’da Feng Shui’yi konuştu. Sherwood Mobilya’nın ev sahipliğinde gerçekleşen sohbet buluşmasında Feng Shui Uzmanı Dilek Demirci, Ankara cemiyetine mekanlarda enerji alanlarına göre düzenleme yapmanın sırlarını anlattı. Feng Shui’nin 4000 yıllık bir geçmişi olduğunun altını çizen Dilek Demirci, hazırladığı slaytlarla Feng Shui akımına uygun dekorasyon önerileri yaptı. Feng Shui’nin yanı sıra aynı zamanda iç mekan tasarımcısı da olan Demirci, konuklara evlerinde ve ofislerinde daha mutlu olabilmeleri için püf noktaları anlatırken davetliler hazırlanan ikramları tattılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.