© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Reed Krakoff Beymen’de

Reed Krakoff Beymen’de

Ünlü tasarımcı Reed Krakoff, özel bir etkinlikle Beymen İstinyePark’ta moda severlerle buluştu. Türkiye’nin lüks giyim mağazalarından Beymen, moda dünyasının ünlü tasarımcılarından Reed Krakoff’u Beymen İstinye Park’ta düzenenlenen şık bir davetle moda tutkunlarıyla buluşturdu. Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner’in kızları Elif ve Ayşe Boyner’in ev sahipliğinde düzenlenen davete ünlü tasarımcı Reed Krakoff da katılırken, davete katılan cemiyet hayatının ünlü simaları Reed Krakoff’la fotoğraf çekilmeyi ihmal etmediler. Reed Krakoff, kendisi adına yapılan davete katılmaktan çok mutlu olduğunu dile getirirken, davete katılan moda severlere tasarımları hakkında bilgi verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.