© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

ETTE’de Pembe Gün

ETTE’de Pembe Gün

ETTE’nin sahipleri Tuğçe ve Kemal İnal çifti; kızları Ece’nin ilk doğum gününü kendi mekanlarında, Minasera ETTE’de düzenledikleri bir partiyle kutladılar.Başkent cemiyetinin gözde isimlerinden İnal çiftinin yakın arkadaşlarının davetli olduğu kutlama oldukça eğlenceli geçti. Pembelerle süslenmiş ve “Hello Kitty” konseptiyle hazırlanmış şık mekanda konuklar ETTE lezzetleri eşliğinde keyifli sohbetler ederek hoş bir gün geçirme fırsatı buldular.

 


Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.