© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Beşinci Yaşa Eğlenceli Kutlama

Beşinci Yaşa Eğlenceli Kutlama

Metin-Aslı Şen çiftinin küçük oğulları Batu, beşinci yaş gününü arkadaşları ve ailesiyle birlikte özel bir partiyle kutladı.

Cemiyet hayatının tanınmış çiftlerinden Metin-Aslı Şen çiftinin küçük oğulları Batu beşinci yaş gününü Party Kids’de minik arkadaşlarıyla beraber kutladı. Karayip Korsanları filmine büyük hayranlık duyan Batu’ya parti için özel konsept hazırlandı. Küçük Batu için Pelit Pastaneleri’nin hazırladığı çikolata ise oldukça ilginçti.

Paketin üzerinde minik Batu’nun resmi ve esprili açıklamalar vardı. Pasta kesiminden sonra çocuklar gönüllerince eğlenirken büyükler de bir arada olup sohbet etmenin tadını çıkarttılar.

[nggallery id=1353]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.