© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Özel Koleksiyona Özel Tanıtım

Özel Koleksiyona Özel Tanıtım

Mücevher sektörünün öncü firmalarından Boybeyi Mücevher, Sevgililer Günü koleksiyonunun tanıtımını düzenlediği şık bir  davetle gerçekleştirdi.

 

Nişantaşı mağazasında düzenlenen partiye İstanbul cemiyet ve iş hayatının önde gelen isimleri katıldı. Boybeyi Mücevher’in sahibi Mete Boybeyi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen gecede sergilenen mücevherlerin hepsi özel olarak Mete Boybeyi tarafından tasarlandı. Geceye katılan konuklar bu özel mücevherleri yakından incelediler.

[nggallery id=1018]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.