© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

57.Antalya Altın Portakal Film Festivali

57.Antalya Altın Portakal Film Festivali

Antalya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkılarıyla gerçekleşen 57.Antalya Altın Portakal Film Festivali, Yıldızların Altında Açık Hava Sineması’nda düzenlenen tören ile sona erdi.

Antalyalılara sinema dolu günler yaşatan festivalin kapanış töreninde ödüller, sahiplerini buldu. Bu yıl Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması’nda on iki film, on altı kategoride yarışırken Altın Portakal’ın En İyi Filmi; Azra Deniz Okyay’ın yönettiği Hayaletler oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.