© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Mohini

Mohini

Konseptiyle Türkiye’de bir ilk olan ‘Mohini Aile ve Çocuk Yaşam Merkezi’ geçtiğimiz hafta sonu, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimlerinin katımlıyla açıldı.

Etiler’deki eski Maya Uptown’ın yerinde açılan ‘Mohini’de her şey, her ürün ve hizmet, sadece çocuklar için tasarlanmış. Üç kattan oluşan merkezde mağazaların yanı sıra kitapçı, kırtasiye, oyuncak, hamile giyim, hediyelik tasarımlar, ayakkabı, yeni doğan malzemeleri, şekerci ve parti malzemeleri satan magazalar var. Mohini’nin, aile ve çocuk yaşam merkezi olma iddiasını destekleyen en önemli unsur ise çocukların fiziksel ve sanatsal becerilerini geliştirmeyi hedefleyen atölyeler. Tüm bunların yanı sıra özel anne-bebek bakım odası ve sürekli sağlık görevlisi desteği de dikkati çeken farklı bir nokta. Açılışın olduğu gün cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Ebru Kadayıfçıoğlu, küçük oğlu Can’ın dördüncü yaş gününü, merkezde bulunan Party Kids’de kutladı. Partiye, ünlü birçok anne ve baba, çocuklarıyla birlikte katıldı. Çocuklar oyun alanlarında gönüllerince eğlenirken, aileler de kafelerde keyifli saatler geçirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.