© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Dostlar Doğum Gününde Buluştu

Dostlar Doğum Gününde Buluştu

Ankara cemiyet ve sosyal hayatının sevilen isimlerinden Tuğçe İnal, yakın arkadaşlarının katıldığı partide yeni yaşını kutladı. Tuğçe İnal’ın doğum günü partisi yakın dostlarını bir araya getirdi. İran Caddesindeki Mezzaluna’da gerçekleştirilen doğum günü partisinde Tuğçe İnal’ı yalnız bırakmayan dostları hem uzun süre sohbet etme imkanı buldu hem de eğlenceli vakit geçirdiler. Ebru Demiryürek’in doğum günü için özel olarak hazırlattığı “Manolo Blahnik” şeklindeki yaş pasta Tuğçe İnal’ı hem şaşırttı hem de mutlu etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.