Başa Dön

Kökten Gelen Güzellik

Kökten Gelen Güzellik

Ankara cemiyet hayatının tanınmış kadınları, ünlü iş kadını Demet Sabancı Çetindoğan tarafından kurulan kök hücre bankası Onkim’in düzenlediği “Kökten Gelen Güzellik” konulu söyleşide buluştu.

Koru Hastanesi’nde düzenlenen etkinliğin ev sahipliğini Prof.Dr.Aydan Biri yaptı. Demet hanımın konuşmasıyla başlayan etkinlik Başkentliler tarafından yoğun ilgi gördü. Etkinlikte Genetik ve Kök Hücre Uzmanı Cansen Yeni Kut ile Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Asuman Sevin katılan konuklara kök hücre, cerrahi operasyonlar ve güzellik uygulamaları hakkında özel sunum yaptılar. Sunum sonrası kokteylle devam etkinlik davetliler tarafından tam not aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.