© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

5. Yıl Kutlaması

5. Yıl Kutlaması

Hilton Istanbul Bomonti’nin ünlü bloggerlara ev sahipliği yaptığı partide, sosyal dünyanın tanınmış ismi Kubilay Sakarya’nın kurucusu olduğu blog, beşinci yılını eğlence dünyasının yakın takipçileriyle kutladı.

İstanbul’un yükselen değeri Şişli’nin kalbindeki Hilton İstanbul Bomonti, Türkiye’nin eğlence dünyasının tanınmış bloggerlarından Kubilay Sakarya’nın blogunun beşinci yılı kutlaması için kapılarını açtı. Otelin 34. katında yer alan muhteşem İstanbul manzaralı Cloud 34 Sushi Lounge’da gerçekleşen DJ partisinde katılımcılar suşi ve blush eşliğinde keyifli bir gece geçirdiler. Akşam üzeri başlayan parti gecenin geç saatlerine kadar canlı DJ performansı ile devam etti. Partiye 2011 Best Model Turkey Hilal Uzun, İşte Benim Stilim şampiyonları Nurcan ve Acan Sencan, sunucu ve blogger Fulya Sezen, blogger Modafobik, Esquire editörü Ahu Özdemir, Gloria Jeans CEO’su Mehmet Dinçerler, oyuncu Utku Ateş, modacı Ali Bayramoğlu, Gülçin Uzunalan ve saç tasarımcısı Umut Tatlı gibi ünlü isimlerin yanı sıra pek çok tanınmış blogger katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.