© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kırkına Özel Davet

Kırkına Özel Davet

İstanbul sosyal yaşamının örnek çiftlerinden olan Emir-Fatoş Sarıgül çifti, ikinci çocukları Azra’nın dünyaya gelmesi sebebiyle Les Ottomans Otel’de özel bir davet verdi.

Fatoş Sarıgül’ün evsahipliğinde gerçekleştirilen davete cemiyet hayatının tanınmış hanımları ve Sarıgül ailesinin yakın dostları katıldı. Yüze yakın hanımın katıldığı davette konuklara girişte şerbet ikramı yapıldı. Konukların yerlerini almasının ardından Azra bebeğin kırkının çıkması dolayısıyla Kuran-ı Kerim okundu ve dualar edildi. Davette konuklarıyla tek tek yakından ilgilenen Fatoş Sarıgül örnek bir misafirperverlik sergiledi. Davetin çıkışında konuklar Azra bebeğe hayatında sağlık ve mutluluk dileyerek Les Ottomans Otel’den ayrıldı.

[nggallery id=938]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.