© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cemiyet Hayatı Evde Bir Araya Geldi

Cemiyet Hayatı Evde Bir Araya Geldi

Cemiyet hayatının sevilen isimlerinden olan Jülide Önengüt’in evinde düzenlediği çay davetiyle cemiyetin birbirinden seçkin hanımlarını bir araya getirdi.

 

Sosyal yaşamda da aktif olarak yer alan Jülide Önengüt yeni yılda sevdiği dostlarını Baltalimanı’ndaki evinde ağırlardı ve hazırlıklarla bizzat kendisi ilgilendi. Jülide Hanım bu özel güne katılan konuklarını kapıda karşıladı ve davet boyunca tek tek ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösterdi. Yeni yılın ilk davetlerinden birini gerçekleştiren Jülide Hanım konuklarına davetini kırmayarak geldikleri için teşekkürlerini iletti.

[nggallery id=940]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.