© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kafkas’ın 65. Yılına Derin Mermerci İmzası

Kafkas’ın 65. Yılına Derin Mermerci İmzası

Bir süre önce kendi gözünden moda, güzellik ve yaşama dair öneriler paylaştığı internet platformu derinmermerci.com’u  kuran Derin Mermerci, köklü mücevher markası Kafkas’ın 65. yıl dönümü için 65 parçadan oluşan özel bir koleksiyon hazırladı. 

Pırlanta tasmalar, onyx-zümrüt yüzükler, vintage görünümlü art-deco zincirler, abanoz ve değerli taşların bir arada kullanıldığı küpelerin yer aldığı koleksiyonun tanıtımı için Derin Mermerci’nin ev sahipliğinde bir davet gerçekleştirildi. Kafkas Zorlu Center’da yapılan davete aralarında Caroline Koç, Nevbahar Koç, Şule Zorlu, Arzu Atabarut, Burcu Hanif, Demet Hanif, Aslı Bayraktaroğlu, Ebru Mengenecioğlu, Beyza Uyanoğlu, Melih Turan, Feryal Gülman, Selin Çebi, Melis Gürsoy, Heves Ekinci, Dalia Garih ve Nilüfer Çiftçi’nin de bulunduğu birçok isim katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.