© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Yahşi Batı Ankara’da

Yahşi Batı Ankara’da

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın senaryosunu yazdığı, başrolünü oynadığı filmi Yahşi Batı’nın Ankara’da özel bir gösterimle seyircilerle buluştu. MAG
ve Türk Telekom’un sponsorluğunda gerçekleştirilen özel geceye Ankara cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldı. Filmin başrol oyuncularından Cem Yılmaz, Ozan Güven, Zafer Algöz ve yönetmen Ömer Faruk Sorak’ın katıldığı özel gecede konuklarla bir araya geldi. Kısa sürede olsa oyuncuları yakından görme şansı bulan konuklar oyunculara yoğun ilgi gösterdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.