© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İFAKAT Galasına Yoğun İlgi

İFAKAT Galasına Yoğun İlgi

Yapımcılığını Medyaton’un üstlendiği “İfakat” adlı belgesel, Cemal Reşit Rey Salonu’nda gerçekleştirilen gala ile izleyicilerle buluştu. Yalnızca festivallerde gösterilecek
olan belgeselin gala gecesine özellikle Karadenizli konuklar yoğun ilgi gösterdi. Karadeniz Bölgesi’nde yaşayan kadınların hayat ve doğa mücadelesinin yansıtıldığı “İfakat” belgeseli’nin çıkış noktasını; 1991 yılında iki kızıyla birlikte öldürülen zorlu ama her zaman gururlu “İfakat” adlı Karadeniz kadını oluşturuyor. Çekimleri bir yılda tamamlanan belgesel ayrıca yurt dışında özel gösterimleri gerçekleştirilecek.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.