© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Fenerbahçeli İş Adamları Toplandı

Fenerbahçeli İş Adamları Toplandı

Ankara Fenerbahçeli İş Adamları ve Yöneticileri Derneği (AFİDER), kuruluşunun ikinci yıldönümü toplantısını Fenerbahçe Spor Kulübü İncek Tesisleri’nde düzenlendi.

Fenerbahçe Spor Kulübü İncek Tesisleri Fenerbahçeli işadamlarını ağırladı. Geceye katılan Ankara Fenerbahçeli İşadamları Derneği Başkanı Selçuk Karakaya konuşmasında Fenerbahçe Spor Kulübü’nün yeni yönetimini desteklediklerini dile getirdi. Davette Fenerbahçe’ye gönül verenlerin uzun uğraşları sonucunda alınan izinle, tesislerin önünden geçen yolun adının Lefter Küçükandonyadis olarak değiştirildiği açıklandı. Gece, davete katılan yeni üyelere plaketlerinin teslim edilmesiyle devam etti.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.