© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Atlıspor Yaza Merhaba Dedi

Atlıspor Yaza Merhaba Dedi

Ülkemizin ilk atlıspor kulübü olan Ankara Atlıspor Kulübü geleneksel “Yaza Merhaba Partisi”ni muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirdi.

Ankara Atlıspor Kulübü tarafından her yıl düzenlenen “Yaza Merhaba Partisi” bu sene de çok hareketli ve yoğun katılımla gerçekleşti. Bahçede gerçekleşen partiye cemiyet, iş ve sanat hayatının tanımış simalarının yanı sıra Ankara Atlıspor Kulübü üyeleri ve Ankaralı at severler de katıldı. Davetliler güneşli ve güzel havanın tadını kulübün yeşillikler içerisindeki geniş bahçesinde çıkardılar. Ankara Atlıspor Kulübü üyeleri ve diğer davetliler canlı müzik eşliğinde keyifli bir gün geçirdiler.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.