© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Cape Bodrum yaz sezonuna ‘Beyaz Gece’ partisiyle ‘merhaba’ dedi

Cape Bodrum yaz sezonuna ‘Beyaz Gece’ partisiyle ‘merhaba’ dedi

Bodrum Yarımadası’nın en güzel lokasyonu olan Gündoğan Koyu’nda yer alan Cape Bodrum Beach Resort,  Fikret Orman ev sahipliğinde gerçekleşen ‘Beyaz Gece’ partisiyle sezona görkemli bir başlangıç yaptı. Hüsnü Şenlendirici’nin sahne aldığı, Ercan Saatçi, Gökhan Tepe ve Hakan Altun’un da şarkılarıyla renk kattığı gecede cemiyet ve magazin dünyasının ünlü isimleri bir araya geldi.

Bodrum’un en güzel koylarından Gündoğan’da yer alan Cape Bodrum, açılışını yaz sezonuna ‘merhaba’ dediği ‘Beyaz Gece’ partisi ile gerçekleştirdi. Fikret Orman’ın ev sahipliğinde gerçekleşen partiye iş, sanat, spor, cemiyet ve magazin dünyasının ünlü isimleri katıldı. Esin Moralıoğlu, Burcu Şendir, Aylin – Yalçın Kaya Yılmaz, Ayfer Toprak – Cengiz Karavan, Gökhan – Aylin Tepe, Hakan Altun, Ercan Saatçi, Celil Nalçakan ve Kerem Fırtına gibi magazin ve cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin yanı sıra Türkiye Eski Futbol Federasyonu Başkanı Levent Bıçakçı, Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyeleri Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Cihat Kumuşluoğlu, Hüseyin Mican ile , Ümit Orman ve Kısmet Orman ‘Beyaz Gece’yi renklendiren isimler oldu.

Günün ilk ışıklarına devam eden partide klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’ sahne aldı. Sahnede Şenlendirici’ye kendine has besteleriyle Türk Pop Müziğinin isimleri arasında yer alan Ercan Saatçi, yine besteleri ve şarkılarıyla son dönemin en sevilen sanatçılarından Gökhan Tepe ve Hakan Altun eşlik ederek davetlilere unutulmaz bir müzik ziyafeti yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.