© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Beymen’de Sağlıklı Gün

Beymen’de Sağlıklı Gün

Ünlü estetik cerrahı Osman Oymak’ın konuşmacı olarak katıldığı sohbet toplantısına başkent cemiyet hayatının bir çok ünlü ismi katıldı.

Ankara Beymen’de son yılların en önemli moda akımlarından estetik operasyonlar üzerine çok hoş bir davet gerçekleştirildi. Davette estetik operasyonlarda yapılan yanlış müdahalelerinin kadın sağlığına olan etkilerine dair konular konuşuldu. Bu özel davete cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. Ünlü Cerrah Osman Oymak’ın fotoğraflar ile yaptığı sunumunda yanlış müdahalelerin istenmeyen sonuçlara sebep olabileceği vurgulandı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.