© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Ankara’dan Cem Yılmaz Geçti

Ankara’dan Cem Yılmaz Geçti

Türkiye’nin bir numaralı komedyeni Cem Yılmaz, bir buçuk yıl aradan sonra son kez başkentlilerle buluştu. Yaptığı gösteriler hit olan, ağzından çıkan her cümleyle izleyenlerini kırıp geçiren ünlü komedyen Cem Yılmaz, Ankaralılarla buluştu. Stand up denilince akla gelen ilk isim olan Cem Yılmaz, 1,5 yıl aranın ardından ilk kez CM101MMXI FUNDAMENTALS ile Ankaralı hayranlarının karşısına çıktı. Bugüne kadar 4000’den fazla canlı gösteride 10 milyon izleyiciyle kucaklaşan ünlü komedyen, ATO Congresium’da sahne alırken gösterinin biletleri bir ay önceden tükendi. Canlı performanslarına bir süre ara verecek olan Cem Yılmaz’a Ankara’lı hayranları yoğun ilgi gösterdi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.