© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Ankara’da Valentine’s Day Coşkusu

Ankara’da Valentine’s Day Coşkusu

Başkentliler 14 Şubat Sevgililer Günü’nü şehrin dört bir yanında düzenlenen etkinliklere kutladı. Otellerde düzenlenen etkinliklere katılan Ankaralı aşıklar, unutulmaz bir gece yaşadı. 14 şubat sevgililer günü Ankaralılar için coşku dolu görüntülere sahne oldu. Ünlü sanatçıların romantik anlar yaşattığı Ankaralı aşıklar, unutamayacakları bir gece geçirmenin mutluluğunu yaşarken, restoranlar, barlar,kafeler doldu taştı. Romantizmin eksik olmadığı gecede tıklım tıklım dolu mekanlar renkli görüntülere sahne oldu. JW Marriott otel çiftlere canlı müzik eşliğinde keyifli bir yemek sunarken Ankara’nın yeni açılan otellerinden Holiday Inn, “Sevgililer Günü”nü ünlü sanatçı Özcan Deniz ile birlikte kutladı. Çok sayıda katılımın olduğu gecede Özcan, duygusal şarkılarını Başkentliler için söyledi. Şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden konuklar ise, unutamayacakları bir gece geçirmenin mutluluğunu yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.