© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Abdi İbrahim 100. Yılını Van Gogh’la Kutladı

Abdi İbrahim 100. Yılını Van Gogh’la Kutladı

Türk ilaç sektörünün lider şirketi Abdi İbrahim, 100. kuruluş yıldönümünü Singapur’daki prömiyerinin ardından ilk defa Türkiye’de gösterilen Van Gogh Alive Sergisi’yle kutladı. 

 

Üç binin üzerinde dijital imaj, sanat ve teknolojiyle harmanlanan Van Gogh Alive, Kadıköy Antrepo 3’te sanatseverlerle buluştu. Davetin ev sahipliğini yapan Nezih Barut ve eşi Berrak Barut, sanat ve iş yaşamından davetlileri bizzat ağırladı.
Konuklar, Van Gogh’un eserlerini hiç deneyimlenmemiş bir şekilde izlerken Beyhan Murphy koreografisindeki dans gösterisi, davetlilere keyifli dakikalar yaşattı. Grande Exhibitions Avustralya tasarımıyla oluşan sergi, Abdi İbrahim’in katkılarıyla İstanbul’un ardından Ankaralı sanatseverlerle de buluşacak. Abdi İbrahim Firması Başkanı Nezih Barut, köklü geçmişlerinden aldıkları vizyon, ilham, dinamik yapı ve bakış açısıyla ilerlediklerini ve şirketlerini ikinci yüzyıla hazırladıklarını belirtti.

[nggallery id=1009]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.