© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Herkese Merhaba!

Herkese Merhaba!

Bu yazıyı yazarken, aynı zamanda Artisanal Cornucopia, yani Bergamo’daki butiğimi açmakla meşguldüm!

Artisanal Cornucopia, özenle seçilen özel ürünleri, kimse fark etmeden yakalamaya çalışan, titizlikle birbirinden farklı aksesuarları sizlere sunan bir “concept store”.

Concept store’a ilaveten, New York’ta başlayan trunkshow’lardan gelen fikre Floransa, Venedik, Capri gibi yerlerde de düzenleyeceğim trunkshow’lar ile İtalya’da da devam edeceğim.

Bergamo’nun merkezinde olan modern sanat galerileri ve diğer dükkanların bulunduğu bir sokakta, çok şık bir çerçeveci atölyesinin içindeyim esasında… Yani “Cornici Pasini” benim ev sahibim… Duvarlarımda Elleni Sanat Galerisi’nden gelen zaman zaman değiştirdiğim eserlere yer veriyorum… Şu anda Cattaneo (Bergamo’lu genç bir sanatçı) ve Marco Lodola (neon pop sanatçısı) duvarlarımı süslüyor. Ne mutlu bana!

Sanki bir restoran “menü”sü gibi, seçtiğim ürünlerin müşteriler tarafından iştah açıcı olarak algılanmasını umut ediyorum! Bu yüzden ürünler, mesela Aquazzura ayakkabılar, tabak üzerinde sergileniyor. Adeta sanat eseri gibi de yanında müzelerde olduğu gibi eserin başlığı yazılı!
image-3_800x598

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.