© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İlayda Alişan ile Kapak Çekimi

İlayda Alişan ile Kapak Çekimi

Kariyerine “Bir Çocuk Sevdim”in Merve’si olarak başlayan ve şimdilerde Kanal D’nin beğenilen dizisi “Seversin”de Asya karakterini canlandıran başarılı ve sempatik oyuncu İlayda Alişan’la çok keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Duru güzelliğiyle kendine hayran bırakan, verdiği cevaplarla samimiyetini yansıtan güzel oyuncu; kendisini, kariyerini, oynadığı karakterleri, set anılarını, enerjisini ve hayata bakışını MAG Okurları için anlatıyor…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.