© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Konforun Yeni Adı: Verona

Konforun Yeni Adı: Verona

Doğtaş’ın dar alanları konforlu mekanlara dönüştüren oturma grubu Verona, üç önemli özelliğiyle öne çıkıyor. İlki, sunduğu konfor; ikincisi kullanılan malzemelerin dayanıklılığı; üçüncüsü ise ürün hatlarını öne çıkaran farklı dikiş yapısı.

Oturma kısmı ve sırt minderinde kullanılan soft sünger sayesinde konforlu bir oturma grubu olan Verona, köknar ve kayın ağaçları kullanılarak oluşturulan iskelet yapısı sayesinde uzun ömürlü bir ürün. İskelet yapısı dışında, gövdeye dikişle sabitlenen elyaf ve silikon dolgu sırt minderleri de koltuğun yapısı bozulmadan uzun yıllar konforla kullanılmasını sağlıyor.

Verona, üçlü, ikili ve tekli modülden oluşuyor. Ürünün sahip olduğu ölçüler sayesinde dar alanlar zengin bir görünüme kavuşturuyor.

Doğtaş’ın en yeni tasarımı Verona salon takımı, sonbahar kampanyası kapsamında Doğtaş mağazalarında…
Doğtaş Verona (2)

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.