© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Örnek Çiftler-Açelya Karataş&Serkan Boz

Örnek Çiftler-Açelya Karataş&Serkan Boz

Ankara’da sosyal yaşamın önemli isimleri arasında yer alan Açelya Karataş ile hoş bir röportaj gerçekleştirdik. Serkan Boz ile örnek bir birliktelikleri olan Açelya Karataş sorularımıza samimi cevaplar verdi…

Aşk size neleri çağrıştırıyor?

Aşk; her zaman hazır olduğumuzu hissettiğimiz ve sabırsızlıkla beklediğimiz fakat başımıza geldiği anda hazırlıksız yakalandığımız hissi yaşatan ve bu yeniliğe usulca alıştığımız, iki kişiyi tek kişiye indiren gözle görülmeyen ama herkesce hissedilebilen soyut bir güçtür!

 

Sizce aşkın rengi/sembolü var mı?

Aşk; planlamasan da, ihtiyaç duymasan da karşılaştığımız zaman reddedemeyeceğimiz ve ruh halimizi ışık hızıyla değiştirip bizi mutlu eden enerji. Aynı “çikolata” gibi… Açken, tokken, aklınızda olsun olmasın, size uzatılan bir çikolata içinize mutluluk salacaktır.Renk ise bu iki kişilik enerjinin, kişilerin birbirlerini düşünürken en çok yakıştırdığı ton olmalıdır.

 

Unutamadığınız bir Sevgililer Günü anınız var mı?

Bir Açelya ve Serkan klasiği olarak her yıl benim hassasiyetle organize ettiğim bütün sürprizleri, Serkan meraklı, kurcalayıcı kişiliği sayesinde öğrendiği için özellikle de Sevgililer Günü için ayrıcalıklı bir anı biriktiremedik… Fikrin çıkışı anonim olan fakat tüm çiftleri mutlu edebilen spa programı, Sevgililer Günü anı kataloğumuzda baş çekiyor.

 

Bu sene Sevgililer Günü için planlarınız neler?

Şu anda göz göze gelip, içli içli güldük… Beş dakikalık “önce sen, önce sen” tartışmamız sonunda bu soruyu yanıtsız bırakmaya karar verdik. Sanırım ikimiz de sürprizlerimizi  bozmak istemedik… En azından bu sefer!

 

Hayalinizdeki Sevgililer Günü nasıl olmalı ve o özel günde alınabilecek en güzel hediye ne olmalı?

Sevgililer Günü toplu bir harekat gibi… Her gün herkes sevgilisiyle özel anlar yaşayabilir fakat bugün, herkesi daha da önemseyerek, özenerek daha anlamlı programlar yaratma çabasına sokuyor… Her yerin cıvıl cıvıl olduğu, sokaklarda, mağazalarda, cafelerde kırmızı kalplerin ve köpükten meleklerin kuşatıldığı bugün için benim hayalim bu hazırlıklara saygı duymakla beraber kapattığımız telefonlarımızla sadece ikimizin bir arada olacağı ve ikimizin de ortak zevkimizden oluşan bir planı dünyanın herhangi bir yerinde gerçekleştirmek… Hatta belki de hiçbir şey yapmamak sadece iki kişi olarak “nitelikli vakit”  geçirebilmek…

 

Hediye olarak önerim ve tercihim ise, ilişkilerin anılarından oluşacak hediyeler olabilir. Resimlerden oluşan tasarım duvar saatleri, foto kolaj tablolar ya da sevgilinizin zevkine yönelik bir aktivite hediyesi hem eğlenceli olacak hem de onun zevklerine saygınızı ve konuya hakimiyetinizi gösterecektir…

 

Sizce Türkiye’den veya dünyadan örnek gösterilebilecek çift/çiftler kimler?

Beckham’lar… İlk aklıma gelen ve pozitif his yaratan bir çift… Birbirlerinin başarısının arkasında diğeri var gibi…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.