© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

MD Aksesuar’da Her Şey Var

MD Aksesuar’da Her Şey Var

Birbirinden güzel ürünleri aksesuar severlerle buluşturmayı amaçlayan Meltem Hoşgör ilk olarak bu işe hobi olarak başlamış… Birçok farklı ürünü bünyesinde barındıran MD Aksesuar’ın kurucusu Meltem Hoşgör ile hoş bir röportaj gerçekleştirdik. Kendisine MD Aksesuar içerisinde bulunan ürünler ve onlara nasıl ulaşabileceğimizi sorduk…
OK_MG_9777

Bize biraz kendinizden bahseder misiniz?
Merhaba, ben Meltem Hoşgör… İzmir doğumluyum. Hacettepe İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunuyum. Üniversite son sınıfta okurken hep Dış Ticaretle ilgili çalışmak istedim. Çalışma hayatıma Ankara İktisat Bankası Dış Ticaret Bölümü’nde başladım. Kariyerimi Savunma Sanayii, Telekomunikasyon ve Yenilenebilir Enerji sektöründe çalışan özel sektöre ait firmalarda üst düzey yönetici olarak sürdürdüm ve halen özel bir firmada yönetici olarak çalışmaya devam ediyorum. İş hayatımın bir kısmı İstanbul’da, bir kısmı Ankara’da, bir bölümü de takip ettiğim projeler dolayısıyla yurt dışında geçti. Bugün farklı bir konu ve projeyle sizlerle birlikteyim, hobi olarak başlayıp iş modeline dönüştürdüğüm www.mddekorasyonaksesuar sanal alışveriş mağazamızı sizlere tanıtmak istiyorum.
OK_MG_9819

Peki, böyle bir yer açma fikri nasıl gelişti? MD Aksesuar’ın adı nereden geliyor?
Kova burcunun özelliklerini taşıyan birisi olarak yaratıcılık, değişim ve girişimcilik, hayatımda önemli bir yer tutuyor. İş hayatım süresince kendi hobilerime çok az zaman ayırabildim. Ev dekorasyonu ve aksesuarlarına ilgim ve merakım her zaman vardı. Hobi olarak son yıllarda geliştirdiğim bu konu, yaratıcılık ve tasarıma çok açık olduğu için uğraşmaktan çok keyif alıyorum… İş modeline dönüştürme sürecinde ise en büyük desteği, zevkine ve fikirlerine çok güvendiğim Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi El Sanatları Öğretmeni olan ablam Deniz Güngör’den aldım. Birlikte MD Dekorasyon Aksesuar’ı oluşturduk ve adlarımızın baş harfleri aynı zamanda sanal alışveriş mağazamızın adını oluşturdu.

MD Dekorasyon Aksesuar da neler var, kimlere hitap ediyor?
MD Dekorasyon Aksesuar her biri el emeği ile tasarlanmış özgün ürünleri sizlerle paylaştıran bir sanal alışveriş mağazası. Ürün yelpazemiz Klasik Osmanlı’dan, Vintage tarzına, Country tarzından Romantik tasarımlara uzanan geniş bir çeşitliliğe sahip.
Evini dekore eden, sevdiklerine değişik ve diğer mağazalarda göremeyeceği özgün bir hediye almak isteyen, kafe, otel, restoran, pastane, tekne, yat dekorasyonunda değişik ürünler arayan, bahçesini cıvıl cıvıl hale getirmek isteyen, yeni doğan bebekler için farklı hediyeler arayan, doğum, sünnet, nişan, evlilik, kına, evlilik yıldönümü, doğum günü, babalar günü, anneler günü, sevgililer günü, yılbaşı gibi özel günlerin anlamına uygun aksesuarlar arayan geniş bir kesime hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Tabii kişinin en güzel kısımlarından birisi kişiye özel tasarımlar hazırlayabilmemiz. Farklı renkler, malzemeler, isim baş harfleri, isimler, tarih, fotoğraf, logo vb. özel bilgiler ekleyerek de tasarımlar yapıyoruz. Sadece bireysel değil, toplu siparişlerde de bunu yapabiliyoruz. Örneğin özel günlerin organizasyonunu hazırlayan firmalar, butik oteller, kafeler müşterilerimiz arasında…
OK_MG_9866


MD Dekorasyon Aksesuar’a nerelerden ulaşabiliriz? Sadece online satış üzerinden mi ürünlere ulaşabiliyoruz? İleride mağaza açma fikriniz var mı?

MD Dekorasyon olarak ürünlerimizi mağazalarda sergilemek yerine, web sitemiz aracılığıyla Türkiye’nin her köşesine ulaşmayı tercih ettik ve el yapımı butik aksesuarlarımızı sadece internet ortamında sizlerle buluşturmaya karar verdik. Mağaza açma düşüncemiz yok, özellikle vurgulamak istiyorum ; Uzak Doğu’dan bir tır dolusu getirilen satışa sunulan ürünler de dahil olmak üzere hiçbir ithal ve fabrikasyon ürün portföyümüzde yer almıyor. Kaliteli, özgün ve tasarım ürünler sahibi olmak
OK_MG_9867

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.