© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Fonksiyonel ve Estetik Detaylar

Fonksiyonel ve Estetik Detaylar

Mesleğe aileden gelen birikimle başlayan BP Interiors kurucusu Burak Altınsöz, özgün tasarım detaylarıyla birlikte proje yaratma sürecini ve verdikleri hizmetleri MAG Okurlarına aktarıyor.

 

Kendinizden ve BP Interiors’tan bahseder misiniz? BP Interiors olarak nasıl bir amaç ile yola çıktınız?

Beykent Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi İç Mimarlık bölümü mezunuyum. BP Interiors’ı 2016 yılında kurdum. Mobilya üretim tesisi işleten bir aileden gelmekteyim. Çocukluğum itibarı ile bu atmosferin içerisinde bulunduğumdan dolayı detaylara, mimariye ve tasarıma olan bakış açım buradan geliyor.

Bir mekânı tasarlarken nelere dikkat ediyorsunuz? Firmanızın verdiği hizmetler neler?

BP Interiors, konut projelerinin yanı sıra ticari projelerde de anahtar teslim hizmeti vermekte olup müşterilerinin talebi doğrultusunda kendi gustosunu da öne sürerek ortak bir mekân yaratırken, fonksiyonellik ve estetik kriterleri bir arada kullanmaya özen gösterir. BP Interiors konut, villa, ofis, otel ve yat tasarımı gibi birçok alanda ekibi ile çalışmalarına devam etmektedir.

Projelerinizde bir tarzınız var mı? Geçmiş projelerinizden hareketle tasarım çizginizi nasıl tanımlarsınız?

Projelerimizde kendi tarzımızı ön plana koyuyor, müşterilerimizin de talepleri ve tarzları doğrultusunda kişiye özgün tasarımlar yaparak dinamik, konforlu ve ergonomik yaşam alanları sunuyoruz.

Projelerinizi yaratırken nasıl bir süreç izliyorsunuz? Tasarım sürecinde bir grupla çalışmayı mı yoksa tek başınıza ilerlemeyi mi tercih ediyorsunuz?

BP Interiors’ın arkasında başarılı bir tasarım ekibi bulunduğunu özellikle belirtmek isterim. Tasarım sürecimizde ekibimizle birlikte her detayı ayrı ayrı değerlendirmek ve en doğrusunu ortaya koyabilmek için bireysel olarak çalışıyoruz. Yoğun ve incelikli çalışmanın ardından hep birlikte projelerimizi ortaya koyarak en mantıklı olanı seçiyor ve projelendirme sürecine giriyoruz

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.