© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Büyüleyici Güzelliğiyle Kronos Hotel

Büyüleyici Güzelliğiyle Kronos Hotel

Ankara’da modern mimari tarzıyla herkesi büyüleyecek, butik otel olarak tasarlanan Kronos Hotel çok yakında sizlerle…

Ankara Gölbaşı’nda yapılmakta olan Kronos Hotel; modern mimarisi,  geniş havuz başı ve göl manzaralı brunch alanıyla Ankara’ya büyük yenilik getirdi. Proje MOSAR İnşaat tarafından gerçekleştirilmekte olup yakın zamanda Ankaralılar’ın hizmetine girecek.

Kronos Hotel; 25’i normal, 5’i süit olmak üzere toplam 60 yatak kapasitesiyle ve muhteşem göl manzarasına sahip California temalı Lucera Restaurant ile Ankaralılar’ın vazgeçemeyeceği bir kaçış noktası olacak. Harika göl manzarası ve Lucera Grill & Bar’ın eşsiz lezzetleriyle brunch sonrasında kimse eve dönmek istemeyecek. 1250 kişi kapasiteli muhteşem göl manzarasıyla havuz başı, 300 ve 500 kişilik kapalı balo salonları veya 300 kişilik açık kır alanında görkemli düğünleriniz, zarif yemekli davetleriniz ya da aile arasında şık nişanlarınız için Kronos Hotel vazgeçilmeziniz olacak.

 

Yaz aylarında açık havada yapılan, çeşitli sektörlerin konferans, kongre ve yemekli toplantıları, şehir otellerinin sıkıcı havasından kurtulmak isteyen yönetimler için yeni adres Kronos Hotel olacak. Gerek muhteşem manzarası, gerek tertemiz havası ve harika doğasıyla Ankara’daki hiçbir otelde bulunmayan manzaralı salon seçeneğiyle Kronos Hotel asla taklit edilemeyecek özelliklere sahip.

 

Hafta sonları işten bunalanlar, Kronos Hotel’in sahip olduğu Lucera Grill & Bar ve Lucera A la Carte Restaurant’ın muhteşem manzarası ve damak çatlatan lezzetleri eşliğinde Gölbaşı’nın tertemiz havasında rahat bir nefes alacak. Lucera Restaurant aynı zamanda geceleri sahne alacak yerli yabancı temalı müzik grupları ve akıllarda yer edecek görkemli dans gösterileri ile Ankaralılar için harika bir eğlence alternatifi olacak.

 

Çok yakın zamanda Ankaralılar’ın hizmetine açılacak olan bu görkemli ve özel otel modern mimarisiyle Ankaralılar’ı büyüleyecek ve herkesin keyifle konaklamak istediği bir yer halini alacak.

 

Otelimiz 1 Mayıs’ta hizmete girdi.

[nggallery id=1257]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.