© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bir Mum Hikâyesi Mum Mum

Bir Mum Hikâyesi Mum Mum

Yaşadığımız bu zor dönemlerde tohumları atılan ve tutunabileceğimiz bir cesaret örneği olan Mum Mum, “Şartlar ne kadar zor ise, üretilen o kadar kıymetli.” diyen kadın girişimci Esra Bozlak tarafından kuruldu. El emeğinin ve sanatın birleştiği bir noktada üretim yapmaktan ve yaptığı işi geliştirmekten keyif aldığını belirten Bozlak, mezun olduğu bölüm olan Uluslararası Ticaret ile de bu tutkusunu birleştirerek hayallerine ulaşmada hızlı adımlarla ilerliyor.

andemi süreci bizi kendimizle baş başa bırakıp bazen derin düşüncelere daldırdı, bazen de yıllardır içimizde saklı kalan tutkuları çok diplerden yüzeye çıkartıp ilham oldu. İşte Mum Mum markası, tam da böyle bir zamanda doğdu.

Marka kurucusu Esra Bozlak; ticaret ile uğraşan bir aile içinde yetişmiş, Uluslararası Ticaret bölümü mezunu, iki kız çocuğu annesi ve hayattaki tek arzusu “başarı” olan, bunun için de çok çalışmanın yanı sıra sevgi ile üretmenin büyüsüne inanan bir kadın girişimcidir. 

Mumun hammaddesi olan parafini sanata dönüştürüp üretmek, hatta bu tatmini workshoplar ile paylaşmaktan büyük mutluluk duyan markanın en büyük hedefi ise uluslararası platformlarda yer alabilmek.

Parafinin yanı sıra doğal soya wax ile de %100 doğal ve vegan üretime, harikulade esanslar da eşlik ediyor. Ankara’da yer alan bu küçük ve sıcak atölye, online alışveriş ile tüm Türkiye için üretim yapıyor.

Siz de mumların büyüsüne inanıyor ve ilgi duyuyorsanız, markanın Instagram sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.